mr.black 2010 gledamo u zvezde (serbian rnb 2010)
Samo ti i ja,da si zauvek presrecna Samo tebe volim ja,da ti ljubav pruzim ja Strofa 1:Tako bi da te ljubim jer jako trebas mi i kad te vidim poludim,ti za mene prava si srce me salje tebi,za druge nece nikad znam to sto si tako mala lepa,za tobom ludim
| Uploaded by: | |||||||
![]() |
|
Uploaded on:
10/28/2012 06:10 PM
Views: 272
0 of 5 stars | 0 Rating(s)












