Sinan Sakic - Ostala je tuga
Imao sam sve sto sam zeleo sada nemam nista, Bog me prokleo ostala je tuga i ja u njoj ostala je pesma o zeni toj... Imao sam sve s njom sa delio sada nemam nista Bog me kaznio ostala je tuga i ja u njoj ostala je pesma o zeni toj... Imao sam sve, sve s
| Uploaded by: | |||||||
![]() |
|
Uploaded on:
12/12/2012 06:16 PM
Views: 190
0 of 5 stars | 0 Rating(s)












